Skip links

Yazılım

Web Siteniz İçin Teklif Alın!

  Ücretsiz bilgi alın.

  +90 505 730 0568

  Elevandos Medya

  Web Tasarım ve Yazılımı

  Markanıza özel hazırlanan web tasarım çözümlerimiz hakkında bilgi alın.

  Web Tasarım ve Yazılımı

  Kullanıcı dostu ve kurumsal web tasarım & yazılım hizmetlerimiz ile işletmenizi kolayca dijitale taşıyoruz. SEO uyumlu altyapı ile hazırladığımız web sitelerinin hızlı ve mobil uyumlu olarak çalışmasına özen gösteriyoruz. Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarında görünür olacak şekilde hazırladığımız web sitelerini isteğe bağlı olarak 10'dan fazla dile çevirebiliyoruz. Çoklu dilde yayın yapan web siteleri için ayrıca uluslararası SEO çalışmaları gerçekleştiriyoruz. İsteğinize bağlı olarak markanızın tanıtımına odaklı, ürünlerinizin tanıtımına odaklı veya e-ticaret odaklı altyapılar oluşturuyoruz.

  İşletme Web Siteleri

  İşletmeniz için rezervasyon, randevu, sipariş veya telefon aramaları alabileceğiniz web siteleri hazırlıyoruz. İşletmenizin ihtiyacı olan web sitesi çözümlerini güvenli ve hızlı sunucularda barındırıyoruz. Web sitenizi 256 Bit şifreleme ile özel SSL sertifikaları ile güvenle yayına alıyoruz. Tamamladığımız web sitelerinin arama motorlarında görünür olmasını sağlamak için Google, Yandex ve Bing ile entegrasyonlarını kuruyoruz. Google Analytics veya Yandex Metrica gibi web sitenizin ziyaretçilerini takip edebileceğiniz bu araçların kullanım nasıl kullanabileceğinize dair ücretsiz eğitim vererek teslim ediyoruz.

  Web Yazılım ve Tasarım Çözümlerimiz

  Web Tasarım Süreçleri

  Markanızın veya işletmenizin ihtiyaçları dinlenir ve not alınır. Kurumsal kimlik klavuzu, kurumsal renkler veya özel istekler doğrultusunda ihtiyaçlar listelenir ve yol haritası hazırlanır.

  Güvenli ve hızlı altyapıya sahip sunucularımızda barındırılacak olan web sitesi için gerekli ön hazırlıkları yapılır.

  Web sitesinin mobil uyumlu arayüz tasarımı hazırlanır ve yazılım aşaması öncesinde UX ve UI çalışmaları tamamlanır.

  Tasarlanan web sitesi arayüzü, ön yüz yazılım ekibimiz (Front End Devs) tarafından kodlanarak, mobil uyumluluk, SEO uyumluluğu gibi ön çalışmaları hazırlanır. Ardından arka yüz yazılım ekibimiz (Back end devs) tarafından çalışmaya hazır hale getirilirek demo sürümü çıkartılır.

  Hazırlanan web sitesi yayına alınmadan önce testleri gerçekleştirilir ve müşteri onayına sunulur. Müşteri onayı alındıktan sonra yayına açılarak kullanılma hazır hale gelir.

  Elevandos, web deneyiminizi iyileştirmek için çerezleri kullanıyor.